Είσαστε εδώ: » ΑΡΧΙΚΗ
»
ΤΟΠΙΚΑ
» ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ: Φορτηγό σκότωσε μια γυναίκα που επέβαινε σε ποδήλατο στα φανάρια του Κιάτου (φώτο)
ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ: Φορτηγό σκότωσε μια γυναίκα που επέβαινε σε ποδήλατο στα φανάρια του Κιάτου (φώτο)
Μία γυναίκα έχασε τη ζωή της πριν από λίγο , όταν παρασύρθηκε από φορτηγό αυτοκίνητο στα φανάρια του Κιάτου. Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ και περιπολικά της Τροχαίας.
Προανάκριση για το τροχαίο διενεργεί το αστυνομικό τμήμα Κιάτου.
http://korinthostv.gr
Ήταν θέμα χρόνου να συμβεί το μοιραίο... Η κατάσταση με τα φορτηγά στο Κιάτο έχει ξεφύγει τελείως, όπως και με το παρκάρισμα στα πεζοδρόμια. Έχουμε προειδοποιήσει με συνεχείς αναρτήσεις για τα θέματα αυτά... Οι υπεύθυνοι σφυρίζουν αδιάφορα. Δημοσίευση: Δεκεμβρίου 12, 2016 - Κατηγορία: ΚΙΑΤΟ, ΤΟΠΙΚΑ
![](https://1.bp.blogspot.com/-mgmzTeoxj44/VzSnsivbf0I/AAAAAAABbuQ/TabAobWEfgIF1AIp0TvnakikkUfLr_mCgCLcB/s1600/head%2Bcopy.png)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.