Διαβάζουμε και αντιγράφουμε : «Συγκέντρωσε χθες όλα τα βλέμματα με την παρουσία της στο μαγαζί που εμφανίζεται ο Γιώργος Μαζωνάκης, η Όλγα Κεφαλογιάννη.
Η βουλευτής της ΝΔ απαστράπτουσα όπως πάντα και φορώντας «total black» σύνολο, το’ριξε έξω, διασκεδάζοντας ιδιαίτερα με το πρόγραμμα του γνωστού τραγουδιστή.
Όπως ήταν φυσικό και γίνεται σε κάθε της νυχτερινή έξοδο, τα φωτογραφικά φλας άστραψαν και απαθανάτισαν καρέ – καρέ, κάθε της στιγμή στο νυχτερινό μαγαζί».
Δημοσίευση: Δεκεμβρίου 16, 2016
- Κατηγορία:
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ,
ΠΡΟΣΩΠΑ
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.