Τρεις κι ο κούκος (όπως και στο Κιάτο) στη χθεσινοβραδινή κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ στο Λουτράκι. Έγινε παρουσίαση του ψηφοδελτίου και του προγράμματος του ΣΥΡΙΖΑ παρουσία και των 6 υποψηφίων βουλευτών του Νομού.
Δημοσίευση: Σεπτεμβρίου 17, 2015
- Κατηγορία:
ΛΟΥΤΡΑΚΙ,
ΣΥΡΙΖΑ,
ΤΟΠΙΚΑ
Είσαστε εδώ: » ΑΡΧΙΚΗ
»
ΤΟΠΙΚΑ
» ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Περισσότεροι οι υποψήφιοι από τον κόσμο στην προεκλογική συγκέντρωση του ΣΥΡΙΖΑ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.