Θα τους κλείσει τα σάιτ, δε θα έχουν να τηλεφωνούν οι "έντρομοι συμπολίτες του"...
Μεγάλη επιτυχία για τον δήμαρχο Κορινθίων Αλέκο Πνευματικό... Σήμερα έπιασε τελικά τον καρχαρία που έκανε "μακροβούτια" και που οι "έντρομοι συμπολίτες" τηλεφωνούσαν σε ηλεκτρονική εφημερίδα για... να εκδηλώσουν την ανησυχία τους !!!
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.