Ο Εμπορικός Σύλλογος Κιάτου καλωσορίζει την πρωτοβουλία του αθλητικού σωματείου Άρατος για την διεξαγωγή τουρνουά βόλει που θα πραγματοποιηθεί στις 17, 18 και 19 Απριλίου 2015 στην πόλη μας. Συμμετέχουν τέσσερις ομάδες των 14 ατόμων και άλλοι 15-20 συνοδοί(γονείς, φίλαθλοι κλπ).
Θεωρούμε ότι τέτοιες πρωτοβουλίες αποτελούν κίνητρο για την νεολαία της τοπικής μας κοινωνίας να αγκαλιάσει τον αθλητισμό με όλα τα καλά που αυτός συνεπάγεται. Ταυτόχρονα αποτελούν μια πρώτης τάξεως ευκαρία προβολής της όμορφης και φιλόξενης πόλης μας προς τα έξω. Η συγκεκριμένη εκδήλωση εκτός από τα μακροπρόθεσμα θετικά της αποτελέσματα θα λειτουργήσει σαν τονωτική ένεση προς την αγορά της πόλης μιας και θα μας επισκεφθούν πάνω από 100 άτομα.
Ο Εμπορικός Σύλλογος Κιάτου σταθερά αγκαλιάζει τέτοιου είδους ενέργειες εκφράζοντας την στάση που τηρεί προς αυτές ολόκληρος ο επιχειρηματικός κόσμος. Καλούμε τους συναδέλφους μας να βοηθήσουν τους διοργανωτές της εκδήλωσης παρέχοντας την χορηγία τους όσο πιο ανοιχτόχερα μπορούνε.
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.