Στα πλαίσια αυτά και κατόπιν συνεννόησης με την εταιρεία Rap media, το διοικητικό συμβούλιο της ομάδας και ο πρόεδρος κ.Δημήτρης Μπινιάρης, αποφάσισε να συμμετέχει στην ενίσχυση του έργου της "Θεοπροσφοράς" της Ιεράς Μητρόπολης της Κορίνθου, με κάθε δυνατό τρόπο.
Η ομάδα μας θα σταθεί έμπρακτα κοντά στον σεβασμιότατο Μητροπολίτη κ. Διονύσιο και στο μεγάλο κοινωνικό έργο που πραγματοποιεί για το αδύναμο κομμάτι της Κορινθιακής κοινωνίας με οποιονδήποτε τρόπο μας ζητηθεί.
Ο πρόεδρος, τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου, η προπονητική μας ομάδα και οι ποδοσφαιριστές μας είμαστε πλέον κήρυκες του έργου της "Θεοπροσφοράς" και ενώνουμε τις δυνάμεις μας με όλη την Κορινθιακή κοινωνία.
ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. Δημοσίευση: Δεκεμβρίου 14, 2016 - Κατηγορία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ, ΤΟΠΙΚΑ
Τα θέματα των αναρτήσεων δεν εκφράζουν απαραίτητα και τις απόψεις των διαχειριστών και των συντακτών του ιστολογίου μας. Τα σχόλια εκφράζουν τις απόψεις των σχολιαστών και μόνο αυτών.
Σχόλια που περιέχουν ύβρεις ή απρεπείς χαρακτηρισμούς διαγράφονται κατά τον έλεγχο από την ομάδα διαχείρισης. Ευχαριστούμε.